Gra dnia: ZigZag (Android, iOS)

11.02.2015 o godzinie 16:01 napisane przez Agnieszka Hornstein w CiekawostkiGry na smartfonyGry zręcznościowe

No to ruszamy. Na ekranie smartfona widzę czarną kulkę, która zaczyna turlać się z dość konkretną prędkością po torze pełnym zakrętów. Grafika nawiązująca stylem do Monument Valley. Prosty cel – kręta droga. Szybko się wczuwam i po chwili przed oczami widzę już tylko zwrotną, pomykającą śmiało kulkę.

Niestety, na nic zdaje się stosowana czasami w grach typu beat 'em up (bijatyki) technika: im bardziej mi zależy – tym więcej razy kliknę. W ZigZag to nie działa. Tutaj to kulka ustala zasady i są one całkiem klarowne: weź się w garść i steruj porządnie albo giń. No dobrze, nie jest może aż tak dramatycznie, ale faktem jest, że trzeba będzie zaczynać od początku. Żeby dobrze radzić sobie w świecie ZigZag, muszę trzymać emocje na wodzy i naciskać dotykowy ekran dokładnie tyle razy, na ile wskazuje liczba wyłaniających się zza rogu zakrętów.

Trudno zobrazować komuś, kto nie spróbował jeszcze swoich sił w ZigZag, jak bardzo wciągająca potrafi być to rozgrywka. Zawsze chodzi o ‘tylko jeszcze ten jeden zakręt więcej’. Śmieszne jest to, że mimo swojej przynależności do rodziny zręcznościówek, potrafi wywołać na twarzy taki grymas skupienia jak najtrudniejsze gry logiczne. W ogóle dość zabawna to gierka.

Do pobrania za darmo na urządzenia mobilne z systemem Android i iOS.
Graj teraz w ZigZag
Gry na smartfony, Gry zręcznościowe, Gry mobilne
ZigZag ZdjęciaZigZag Zdjęcia
Graj teraz za darmo
Typ:
Gry na smartfony
6latPolecamy:
od 6 lat
pokaż wszystkieTop gry online
ZigZag Tags
  • zigzag
  • bez pobierania